Tantavi Tıkanıklık Açma

Tantavi tıkanıklık açma hizmetlerimiz arasında tuvalet açma , lavabo açma , kanal açma ve gider tıkanıklığı açma vardır. Tıkanıklık açma İstanbul firmamız Ümraniye bölgesinde aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Modern Teknoloji ile Hizmet

Tantavi tıkanıklık açma üstün hizmet kalitesi içerisinde tıkanan tuvaletler, banyoların evyesi olduğu halde veya geniş evyeye sahip olunan kısımlarda bile oluşan benzer sorunlara çözüm üretebiliyoruz. Modern teknolojik ekipmanların işlevselliği aslında tadilat olasılığını ortadan kaldıracak türde olması gerekiyor. Tek seferlik bir işlem sırasında asla maddelerin büyük veya küçük kısımların hatların içinde yer almamasına dikkat edilmesi gerekmez mi? Peki çalışma esnasında yüksek miktarda gürültü oluşmaması ve çevreye pis kokuların yayılmaması da eklenirse sizce mükemmel bir çalışma ortaya çıkmaz mı? Tantavi tıkanıklık açma teknikerlerimiz ile yukarıdaki yazdığımız tüm çalışmaları gerek atık temizliği gerekse yabancı maddelerin örneğin nişan yüzüğü, küpe, hatırası olan saatleri geri çıkartmak içinde kullanabilmekteyiz. Bunun için cihaz için farklı bir başlık takılarak yine tuvaletin içine gönderilmesi ve kamera ile özellikle en az iki kişiden oluşan ekibimiz ile güzel bir işçilik örneği sergilememiz yeterlidir. Ayrıca tuvalete şu ana kadar atılan çok sayıda madde içerisinde yaptığınız hatalarında Çözüm Merkezi elemanlarımızca sizlere tek tek söylenebileceği ve bu tür eylemleri de temizlik sonrasında kesinlikle tekrarlamazsanız sorunun yeniden başınıza gelme ihtimali son derece zayıftır diyebiliriz.

Tantavi tıkanıklık açma ekiplerimizce hızlı ve kesin sonuçları elde etmek ve donmuş hayvansal kalıntıların, yağların boruya yapışması gibi lavabolarda sıklıkla görülen sonuçları da kimyasallar ile çözüme kavuşturmamız mümkündür. Şu anda saat kaç olursa olsun bizleri hemen aramalı ve servis kaydınızı mutlaka oluşturmalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55