bağcılar barbaros tıkanıklık açma

Bağcılar Barbaros tıkanıklık açma firması olarak tuvalet ve lavabolara atılan atıklar yüzünden tıkanan gider borularını kırmadan tıkanıklık açma servisi ile açmaktayız. Ev ve iş yerlerinde bulunan tesisatlar içerisindeki bazı bölümler günlük yaşam içerisinde daha sık kullanılmaktadır. Tuvalet ve lavabolarda böyle alanlardan olup gün içerisinde birçok insan tarafından çok defa kullanılmaktadırlar. Kullanım sırasında özen gösterilmesi gereken bu yerler bazen bilinçsiz bir şekilde kullanılmakta ve içerisine atılmaması gereken farklı nesneler atılmakta ve bu da giderlere zarar vermektedir. Özellikle su içerisinde erimeyen nesnelerin giderlere atılması zamanla tıkanıklıklara neden olmakta ki bu da tuvalet ve lavaboların kullanım dışı kalmasına neden olmaktadır.

Barbaros Tuvalet Açma

Barbaros tıkanıklık açma işleminde farklı yöntemler kullanılmaktadır. Özellikle elektronik cihazlarla yapılan tıkanıklık giderme işlemi kısa süre sonuç vermekte ve ev ya da iş yerlerine herhangi bir zarar gelmemektedir. Bu cihazlarla önce sorunun nedeni tam olarak belirlenmektedir. Sorunun nedeninin belirlenmeden tıkanıklığın giderilmesi sorunun kısa sürede tekrar etmesine neden olmaktadır. Çünkü tıkanıklığa sebep olan şey ortadan kaldırılmamıştır. Bundan dolayı öncelikle sorunun kaynağı belirlenmelidir. Bunun içinde giderin içine kamera gönderilmesi ve oradan gelen görüntülerin yorumlanarak sebebin ortaya çıkarılması gerekmektedir. Kameranın ucunda bulunan ışık sayesinde karanlıkta da çok net görüntüler elde edilmekte ve bunlar cihazın ekranına aktarılmaktadır.

Bağcılar Barbaros tıkanıklık açma işleminde sebebin net olarak belirlenmesinden sonra çözüm için uygun cihaz kullanımına geçilmektedir. Ucunda sivri ve keskin bıçağın bulunduğu ve adına robot da denilen cihaz tıkanıklıkların etkili olarak giderilmesini sağlamaktadır. Robot sayesinde bütün tıkanıklıklar kısa sürede açılabilmektedir. Kamera ile yapılan tespite göre robotta tuvalet ve lavabonun içine gönderilmekte ve tıkanıklığa neden olan cismi parçalamaktadır. Böylece tıkanıklığın giderilmesi sağlanmaktadır. Fakat bu aşamadan sonra da duruma göre basınçlı su kullanılarak boru içinde kalan parçaların borudan atılması sağlanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55