Tıkanıklık Açma İstanbul

Tıkanıklık açma İstanbul geneli tuvalet açma , lavabo açma , kanal açma ve tıkalı pvc boru açma servisi 99 TL den başlayan fiyatlarla verilmektedir. Tıkanıklık açma İstanbul firmaları arıyorsanız Çözüm Merkezi aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Tıkanıklıklara Robotik Çözüm

Tıkanıklık açma İstanbul kuruluşumuza gelen aramalar ile bazen tuvalet tavanlarından akan sular konusunda destek almak isteyen müşterilerimiz doğal olarak olmaktadır. Bunun asıl nedeni, boru sızıntılarıdır ve üst katınızdaki komşunuz belki jilet, iğne, bıçağın uç kısmı veya benzer bir cismi düşürerek ister istemez orada kırılmalara neden olabilir. Gider içlerindeki su miktarı tamamen %100 dolu olmadığına göre her tesisatı kullandıklarında yani sifonu çektiklerinde alt kata ilişkin kötü koku yayacak damlamaların oluşacaktır

Tıkanıklık açma İstanbul sizlere en iyi hizmeti verme noktasında hassasiyet içerisinde yardımcı olmaktadır. Klozet tıkanıklıklarını açmak robot cihazımızı devreye sokma şeklinde eyleme geçersek eğer en etkili ekipmanlarını da cihazın en ileri noktasına takmamız ile kısa sürede bitecektir. Fakat durum atık kaçaklarına ilişkin hangi beton bloğunun neresini kırabileceğimiz gibi noktalara gelince yine robot cihaz ve kamera sensörleri ile birlikte biraz araştırma yapmamız daha mantıklı davranmamızı sağlayacaktır. Damlama yapan betonun hemen o kısmının delinmesi adeta çılgınlıktır. Çünkü oradan tesisat geçtiğini bilemeyiz. Evinizde pek çok defa gereksiz yere betonları kıran tesisatçılar olduğunu bir düşünmenizi istiyoruz ve anlattığımız problemler varsa biz tam 1-2 santim sapma payı olacak şekilde tamamen doğru şekilde hamle yapmaya hazırız.

Tıkanıklık açma İstanbul ile tadilatsız olarak borularda herhangi bir hasar yoksa sadece kanal içlerine minik bir operasyon yapılması şartı ile atıklardan kurtulmak mümkündür.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55