Haramidere Tıkanıklık Açma

Haramidere tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden son teknoloji cihazlarla lavabo açma , tuvalet açma ve gider açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Esenyurt semtine servisimiz mevcuttur.

Haramidere Pimaş Açma

Esenyurt Haramidere tıkanıklık açma imkanları ile profesyonel bir işçiliği vaat ediyoruz. Kireç sökücü, pas tutucu, kanal açıcı özellikteki market ürünleri, tavsiye edilenler gibi konu başlıklarını yani klasik teknikleri bir kenara bırakarak akıllı özelliklere sahip Alman robotu ile tuvalet açma çalışmamızı tanımaya ne dersiniz? Klozet ve alaturka tuvaletlerde sırf silindirli alan içinde istenildiği düzeyde ilerleyebilen ve ileri ucunda bazı başlıklar ile önüne her ne çıkarsa açabilecek tekniklerimiz mevcuttur. Haramidere tıkanıklık açma ekipleri kanal açma makinesi, servisi özellikleri ile İstanbul’da robot cihazlar ile destek veren bir firma olmaya devam ediyor. Aslında bu terim bir tadilat, evin inşaat alanına dönmesi gibi anlam ifade etmiyor. Pratiklik ve hemen çözümün bir parçası olan atıklara yönelik malum atık borularına sarkıtılma, ilerleme, atığı ufalama gibi bazı özelliklere sahip cihazlar kullanıyoruz. Tuvalet banyo kokusu nasıl giderilir gibi soru işaretlerine dair bu cihaz kolu ile metrelerce inceleme yapabiliyoruz, çünkü bir kameramız var. Kolun ucuna bir başlık eklenmesi ile atığı ittirebilme yeteneğimiz oluyor ve ne kadar fazla olması hiç önemli değil. Fazla da bir zaman almadan en ufak binanızda risk oluşmadan bu çalışmayı bizden almaya ne dersiniz?

Haramidere tıkanıklık açma ile yanlışlıkla kanallara düşürdüğünüz nesneleri aramak için bizi arayabilirsiniz. Genelde dikey boruya düşmüş ise oradan geri çıkartma biraz zordur. Yalnız yatay alanda kalmış ise tutma ve geri çıkartma pençesi ile kurtarmamız da mümkündür. Ayrıca bu inceleme sonrasında atıkları kanallardan temizlemek için bir pimaş yıkama desteği ile de (robot cihaz ile) tam bir tesisat bakımını da bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55