Bebek Su Kaçağı Tespiti

Bebek su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda makinalı robotla su kaçağı bulma hizmeti verilmektedir. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine servis vermekteyiz.

Bebek Robotla Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Bebek su kaçağı tespiti duş musluğu ahizesi su sızıntısı yerlerini kırmadan bulabilir. Bahsettiğimiz herhangi bir şebeke borusu da olabilir. Çünkü sızıntının çeşitlerine yönelik farklı belirtileri göz önüne alarak işlemler yapan cihazlar kullanıyoruz. Bebek su kaçağı tespiti kısa vakit içinde sorunu bulabilir. Banyonun duvarı veya fayansına kulağınızı yaklaştırdığınızda bazı sesler duyuyor musunuz? Sürekli ve kesilmeyecek aşamada devam ediyorsa bu temiz su kaynaklarına ait olabilir. Seslere yönelik analizleri gelişmiş bir mikrofon sistemi ile yaparız. Sesler eş zamanlı kulaklık yardımı ile bu cihazı kullanan ekip arkadaşımıza gönderilir. Aynı zamanda ekrana 10’larca farklı analizi yapmamızı sağlayacak cihaz ile de yerlerini bulabiliriz. Zemine temas ettirilen ve sesleri çekerek, duyulmasını artıran bu sistemler ile metal su borusundaki paslanma ve borunun ayrıldığı, koptuğu kısımlar bulunabilir. Plastik temiz su borusunda su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız ise delinen neresi ise orada kuvvetli su seslerini yanılmayacak şekilde bulabilir. Bahsettiğimiz dinle ve ses varsa orada matkap ile kır tekniği değildir. Tam aksine derinlemesine su kaçağı tespit cihazı ile hataya asla düşmeden yerlerini bulmaktayız.

Bebek su kaçağı tespiti etkili işlemlerin adresi olmaya devam ediyor. Lağım borularında dikkatlice kameralı su kaçağı tespiti yapılması için uzun kablolar ve bir kamera gereklidir. Bunu da kanalizasyon borularını içten kontrol etme konulu su kaçağı bulan firmalar kapsamında hizmetini de sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55