Üsküdar Kuleli Tıkanıklık Açma

Üsküdar Kuleli tıkanıklık açma firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan tuvalet açma , lavabo açma ve pimaş açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Kuleli Tıkalı Kanal açma

Üsküdar Kuleli tıkanıklık açma ve logar lağım borusunu temizleme işlemlerinde sıkıntısız ve zarar vermeden yöntemler ile çalışmaktayız. Tuvaletten lağım suyunun basmasının nedeni iç sıhhi borulara yabancı cisim sıkışması, atığın durması ve yoğunluk yapmasından içe doğru ezilen sıhhi borular yani tuvalet geçiş kanalının bükülmesi gibi sayısız olasılıklar olabilir. Tamamen sorunu anlamak için ise kameralar kullanılır. Üsküdar Kuleli tıkanıklık açma çapı son derece küçük gider içi kamera ile tıkalı kalmış tuvalet kanallarına bakılır. Birazdan da bahsedeceğimiz atıkları delebilecek üniteye ait elektrik iletici kablonun uzunluğu 30 metreyi aşkındır. Yani dairenizdeki gider borusundan, alt katlara ilişkin dolulukları dahil hepsini temizlemek için helezon çelik yayı gönderebiliriz. Tuvaletteki lağım tıkanıklığı nasıl açılır? Alınacak kamera bilgileri ile oradaki tüm atık madde konumları hızlıca bulunabilir. İstersek kamerayı en son “temizlendi mi?” diye kontrol içinde bırakabiliriz. Asıl işlem atık delme ünitesinde yer almaktadır. Tıkalı haldeki lağım borusuna gönderilen bu kablonun ucundaki aparat artık gidemediği anda çalıştırılır. Oradaki devinim ve içteki maddeleri hareket ettirmemizden dolayı, eğimden de yararlanarak daha uzaktaki gider borusuna doğru gidecektir. Plastik pimaş borunun iç çaplarında bile atık bırakmayacak türde bu adımları uygulayabilmekteyiz. Alaturka ve klozet tuvalet tıkanmasına kesin çözüm, tıkalı kalan logar kanalının açılması, iski kanalizasyon açılması için sıhhi teknik servis işlemleri dahil hepsi için uygulanabilir.

Üsküdar Kuleli tıkanıklık açma robot cihazdaki üniteler ev ve ana atık sistemleri şeklinde ayrılmaktadır. Yani her ikisi de içinde kullanılabilir olan cihazımız ile bazı türdeki yabancı cisimleri geri çekebilecek ve saymakla bitiremeyeceğimiz gider içinden özellikler mevcut olup, betona zarar oluşturmadan tuvalet temizlenmesi için en ideal tekniktir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55