beyoğlu robotla tıkanıklık açan servis

Beyoğlu robotla tıkanıklık açan servis olarak mutfak, banyo ve tuvalet giderlerinde gerçekleşen tıkanmaları ortadan kaldırmak için makineli tıkalı gider açma hizmeti vermekteyiz. Pimaşlar tuvalet, mutfak ve banyolardan kanalizasyon bağlanan borulardır ki zamanla çeşitli sebeplerden dolayı bu borular tıkanır ve tıkanıklık açma ihtiyacı oluşur.  Pimaşların tıkanma sebepleri kullanıldığı yere göre değişmektedir. Mutfakta; tabakların temizlenirken yemeklerin giderde birikmesi, lavaboya dökülen yağların zamanla borulara yapışıp tıkaması, banyoda; tıraşlardan sonra giderde biriken kılların bol su ile akıtılmaması, tıkanıklığa sebep olurken tuvalet ve klozetlerde erimeyen peçete ve ıslak mendiller, temizlik bezleri, çocukların attığı oyuncaklar ve her üç yerde de geçerli olan daha inşaat yapılırken borularda harç kalıntılarının kalması, borulara verilen eğimin az olması ve zamanla meydana gelen kireçlenmenin borunun içini daraltarak tıkaması gibi hatalardır.

Beyoğlu Robotla Tıkanıklık Açan Ustalar

Beyoğlu robotla tıkanıklık açan servis pimaşın yapılışında sert olan plastik kullanıldığından uzun yıllar aşınmadan, çatlamadan kullanabildiğinden inşaat sektöründe atık su giderlerinde sıklıkla kullanılır. Uzun yıllar kullanılınca ne kadar dayanıklı olursa olsun ister istemez tıkanıklıklar oluşmakta, giderlerin koku üretmeden, taşma yaşamadan daha verimli kullanılabilmesi için makineli tıkanıklık açma gerekmektedir. Yaşadığınız yerlerde pimaş tıkandıysa açtırma işlemini tecrübeli ve teknolojiyi kullanan kişilere yaptırmanız verimli sonuç almanız için önemlidir. Daha önceleri pimaş açma hem yapan için hem de ev sahibi için zahmetli olan beton zeminde kırma işlemlerinin yapılması gerekmekteydi. Şimdilerde ise teknolojinin gelişmesiyle tıkalı boru açma işlemleri için özel robot cihazlar ve görüntülü kameralar kullanılarak kırmadan yapılabilmektedir.

Beyoğlu robotla tıkanıklık açan servis için günümüzde özel görüntüleme cihazları ile tıkanıklık tespit edilip ardından kameralı ve tıkanıklığa sebep olan maddeleri ufalayıp tıkanıklığı gideren özel robot cihazlar ile tıkanma açma işlemi kolaylıkla yapılır. Tıkanıklığa sebep olan yağlanmayı çözen yüksek basınçlı makinelerde teknolojinin getirilerinden olup sıklıkla kullanılmaktadır. Yaşadığınız ortamda kötü bir koku varsa bu tıkanıklık borulardan olabilir. İnsan sağlığı için de bu duruma dikkat etmek gerekmektedir. Sonrasında tekrardan problem yaşamamak için bu işlemi uzman firmamıza yaptırmanızda fayda vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55