ataşehir esatpaşa tıkanıklık açma

Ataşehir Esatpaşa tıkanıklık açma firmamız tuvalet ve lavabo pimaş borularının içerisinde birikmiş olan atıkları bulundukları yerden göndermek için cihazla tıkanıklık açma servisi sunmaktadır. Bina içini sarmış atık kokularının kesin olarak doğru yerinin tespitini yapabiliriz ve bunu özel gider açma temizlik ve kameralı sistemler ile yerine getirmekteyiz. Atık kanallarını açmanın en mantıklı ve işe yarayan yolu kanal içlerinden müdahale edebilecek güçlü ve her türlü nesneyi yerinden edebilecek cihazlar kullanılmasıdır. Bunu bir cihazın kanallarda olduğu gibi ileri gitmeye çalışması olarak düşünmeyin. Ekibimiz yönlendirir, otuz metre gibi bir mesafeyi yol alması mümkün olup, ekrana yansıyan görüntüler ile de nerede bir çatlak var veya hangi kılcal bölgeden atık suyun sızması problemi yaşıyor gibi konularda doğru analizler yapabiliyoruz. Bu çalışmaların sizlere faydası ise boru hasarı varsa daha az tadilat, yalnızca tıkanma sorunu olan boruların temizliği ise hiçbir tadilat olmadan özel açıcılar ile tam çözüm olarak yazabiliriz.

Esatpaşa Tuvalet Açma

Esatpaşa tıkanıklık açma hassas kanal içlerinden başlayarak uygulama yapılan cihazlar ile tuvalet içinde atık birikmesi ve mikrop üremesi, koku şikayeti gibi durumlarınızda özel sistemler ile destek olmaktayız. Kilolarca madde bir vakit sonra kanallara yerleşir ve en ufak düzeyde bile suyun akıp gitmesi, yeni atıkları alacak düzeyde bile bulunamaz. Maalesef açıcı ürünler, sıvı bazı jel kıvamındaki market raflarında bulabileceğiniz seçenekler de bir yere kadar sizi ilerletir. Biz ise kıvrımlı yaylı robot cihaz ile metrelerce kanallarda atık açma işlemini yerine getirebiliyoruz. Ayrıca pimaş yıkama amaçlı farklı bir su tekniğinin kullandığı cihaz ile de sıvı atık borularında yeniden güvenliği yerine getirebiliriz.

Ataşehir Esatpaşa tıkanıklık açma lağım kokusu problemi gibi dairelere yayılan sıkıntılar için pimaş açma yapabilmekteyiz. Aslında iki açıdan konuya bakalım. Eğer atık borusu kırılmış, çatlamış ise oradan bir çıkış olacaktır ve bu da direkt koku problemi olup, az önce bahsettiğimiz bazı kameralar ile yerini bulup kısmen bir tadilat ile onarabiliriz Eğer başka faktörlerden oluşmuş kokular ise atıkları da içten temizleme metotlarımız birkaç tanedir ve hepsini robot cihazlar ile yönetmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55