Bayrampaşa Yıldırım Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa Yıldırım tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma ve gider açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Bayrampaşa semtine servisimiz mevcuttur.

Yıldırım Mutfak Gideri Açma

Bayrampaşa Yıldırım tıkanıklık açma garantili logar açma işlemleri yapan servistir. Açık rögar kapağı bulmak klasik firmalara göre oldukça zordur. Profesyonel tarama detektörleri ile yeri bilinmeyen rögar kapağını bularak, itinalı şekilde birazdan anlatacağımız yöntemlerle doluluğun kanalizasyona geçmesini sağlıyoruz. Gerekirse rögar kapağı açma makinası kullanarak yine iç tabakadaki kirliliğin özel lavabo açıcı robot sistemlerle yine olumlu sonuç alınmasını sağlayabiliriz.
 Bayrampaşa Yıldırım tıkanıklık açma kameralı logar açma makinası kullanmaktadır. İski logar, tuvalet açma işlemlerimiz evin veya farklı binalardaki katlardaki tesisat giderinden atılan atıklar ve yabancı cisimleri ufalayacak türde adımlar atmaktadır. Tuvalet tıkanması açma çocuk bezi düşünün. Bunu parçalamak zordur. Fakat bir yay ile geri çekebiliriz. Keza bunu tuvalet giderine sıkışan çocuk bezini geri çıkartma şeklinde kamerayla bulup, spiral telin robot cihaza takılması ile pekala yapabiliyoruz. Tuvalet tıkanması açma farklı yabancı cisimleri de görerek doğru kararlar alıyoruz. Tuvalet açan tesisatçı normal atıkların ise helezon yay ile parçalanması daha kolaydır. Bir arada duran form, yayın direkt atığın içine girdikten sonra titreşim vermesi ile orantılı şekilde ve risksiz olarak kanalizasyon sistemlerine doğru atıklar ilerleyecek ve tıkanma sorunları yok olacaktır.

Bayrampaşa Yıldırım tıkanıklık açma robot logar açma makinesi kullanır. Rögar kapağı nasıl açılır? Üzerine beton dökülmüş veya toprağın altında kalmış olabilir. Metal kısımları özel detektör ile bularak yerini saptar ve malzeme yapısına göre fazla da tadilat gerektirmeyecek türde kararlar alabiliriz. Rögar, logar tıkanma açma hizmetleri hafta içi, hafta sonu her gün açık şekilde pimaş temizleme ustalarımız tarafından sunulmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55