Küçükçekmece Fevzi Çakmak Tıkanıklık Açma

Küçükçekmece Fevzi Çakmak tıkanıklık açma servisi olarak kameralı robot cihazlarla gider tıkanıklığı açma , tuvalet açma ve tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Küçükçekmece semtine servisimiz mevcuttur.

Fevzi Çakmak Tıkalı Gider Tamiri

Küçükçekmece Fevzi Çakmak tıkanıklık açma olarak tesisat ustasının yanlış dirsek döşemesi, hatalı tuvalet gideri yerleştirmesi veya atığın dirsek gibi kısımlarda sıkışma yapması ile tuvaletin taşması gibi durumlarda yardımcı olabilir. Tıkalı kalan pimaşı ve tuvalet kanalını açmak için 50’lik boru çapı gibi çok küçük olan gider sistemlerine bile erişimde usta olan robot cihaz kullanıyoruz. Küçükçekmece Fevzi Çakmak tıkanıklık açma klozette ve alaturka tuvaletteki giderin, pimaşın temizlenmesi için birebir olan teknikler kullanır. Örneğin, alaturka tuvalete atılan çok fazla tuvalet kağıdı kanalı tıkayabilir. Biz kamera takıp nerede durduklarına bakarız. Bunları çıkartmanın anlamı yoktur. Helezon yay ekleyip, ne kadar ağırlıklı bir yeri doldurmuş olsa da kanaldaki nesnelere titreşim verilmesi ile temizleyebiliriz. Keza, tuvaletteki atıklar için de aynı teknik uygulanır. Atıkların geri gelerek tuvaletteki hava alan kısımlara çıkması nedeni ile koku problemi oluşabilir ve bundan da kurtulmanız bu teknik ile mümkündür. Bazen satın aldığınız ve yanlışlıkla tuvalete düşen ürünler de kanalı tıkayabilir. Belki bilerek bebek bezi, ıslak mendil tuvalete düşmüş olabilir. Tuvalete düşen ürünlerin, yabancı cisimlerin kamera ile araştırılarak bulunması ve geri çıkartma anlamında robot cihaz ile sistemdeki tıkanmayı önleme gibi çalışmalarımız da vardır.

Küçükçekmece Fevzi Çakmak tıkanıklık açma ile klozet tıkandı İstanbul’da klozet açan usta, alaturka pis su açan robot makine kullanan firmalar gibi arayışlarınızda kesinlikle destek olmaktadır. Binanızın tahribat, tadilat içinde kalmasına izin vermeden bizler ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55