Beykoz Paşabahçe Tıkanıklık Açma

Beykoz Paşabahçe tıkanıklık açma servisi olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan tuvalet açma , kanal açma ve gider açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Beykoz semtine hizmet vermekteyiz.

Paşabahçe Tıkanmış Gider Açma

Beykoz Paşabahçe tıkanıklık açma İstanbul Anadolu, Avrupa Yakası kırmadan robotla gider açma firmasıdır. Lağım boruları ve logar arasındaki hatları makine ile sorunsuz temizleyebiliriz. Kanalizasyon pimaş boruların yıkanması, robot çelik halat ile direkt kanal içinden yoğunluğun durduğu noktadan hatasız ilerletilmesi gibi işlemler ile binalardaki sorunlarınız bir, iki saat içinde çözülebilir. Beykoz Paşabahçe tıkanıklık açma kanal görüntüleme robotu ile pimaş giderin sağlık durumunu kırmadan kontrol edebilir. Temizlik sularını çeşitli yüzeysel kirler, temizlik bezi ile birlikte tuvalete atıyor musunuz? Bu yabancı cisimler tuvalet giderinde veya rögara geldiği anda tıkama yapabileceğini biliyor musunuz? Bu nesnelerin birçoğu ya ilerletilmesi ya da geri çekilmesi gerekir. Robot cihaz ile her ikisini de yapabilmekteyiz. Özel yakalama uçları, atık delme üniteleri, sayısız türdeki atıklar için direkt pimaş içinden uygulama alanları ile bir, iki saat içinde yeni gibi kullanıma hazır hale getirebiliriz. Daralmış, yağlanmış lavabo gideri içinin basınçlı su makinesi ile yıkanması, özet atık eritme üniteleri ve buraya yazmakla bitiremeyeceğimiz sorunları tek bir cihaz ile çözüme kavuşturabiliriz.

Beykoz Paşabahçe tıkanıklık açma kayıp rögar yer tespiti kırmadan bulma ve gider tıkanıklığı açma hizmetleri sunabilir. Toprak, beton ile kapatılmış rögar kapaklarını özel detektör ile bularak tıkanma sorunu olup olmadığını gözlemleriz. Cihaz ile gönderilecek sinyal ve gider kısımlarına çarparak geri gelmesinde ekrana düşen bilgiler ile kesinlikle sorunsuz bulabiliriz. İstanbul’da kaybedilen yeri bilinmeyen rögarı bulmak yer tespiti işlemlerinde bize danışınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55