Kozyatağı Tıkanıklık Açma

Kozyatağı tıkanıklık açma firmaları olarak kırmadan robot cihazla tıkanmış tuvalet , lavabo ve ana gider borusu açıyoruz ☏ 0216 612 55 90 dan bize ulaşabilirsiniz. Tıkanıklık açma İstanbul Kadıköy şubesi aynı gün içinde robot cihazlarla Kozyatağı bölgesine hizmet sunacaktır.

Kozyatağı Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Kozyatağı tıkalı gider açıcı çağrı hattı sürekli açık ve bizlere ulaşarak herhangi bir atık veya temiz su geçmekte olan kanalların incelenmesine imkan tanıyabilirsiniz. Sifonlardan temiz su geçmesine rağmen suyun içine karışan veya bazı geri mesafedeki bölgelerden içeriye sızan nesneler tıkanmaya neden olabilir. Açma kapama aparatı siz kullanırken pek işe yaramadığını gördüğünüz illaki bir tıkanıklık açma işlemi de gerekli görülebilir. Yalnız bu maddeler boruya zarar vermiş olsa bile yeni bir parça ile değişimi yaparak da problemi hemen yok edebiliriz. Kozyatağı tıkanıklık açma ile içinde su kalmayan ve bu nedenle koku yayan tuvaletlerin kontrolleri yapılabilir. Düşen atık oraya sifon veya rezervuar yardımı ile gitmesi sağlanırken suyun eksilmesi bazen kaçak problemini de oluşturabilir. Biz en minimal oranlara sahip kablolu tuvalet açma cihazları ve kamera desteği ile sıhhi tesisat içerisine giren makineleri kullanarak oradaki problemi tahmini değil net olarak ortaya koyma amacındayız. Kılcal birikmelerden, hattın bir bölümünü istila etmeye kadar takılacak küçük bir cihaz başlığı ile o mesafeler arasındaki atıkların tutunduğu kanal içlerini tamamen problemsiz ve atıktan kurtulacak bir duruma getirebiliriz.

Kozyatağı tıkanıklık açma ile dış yüzeyi kırarak iç kanal temizliği değil hattın iç bölgelerini kullanarak yardımcı oluyoruz ve buna da tadilat kesinlikle olmuyor. Bir lavabo açma ve temizlik çalışmasında keza sığma ve oradan net olarak su gönderilmesi ile tamamen yok olacak tıkanıklıklara hazır olmanızı öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55