Küçükçekmece Tevfikbey Tıkanıklık Açma

Küçükçekmece Tevfikbey tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden tuvalet açma , kanal açma ve lavabo açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Küçükçekmece semtine hizmet vermekteyiz.

Tevfikbey Tıkanma Açma

Küçükçekmece Tevfikbey tıkanıklık açma ekipleri atık türü ne olursa olsun en nitelikli sonuçları sizlere yansıtmak istemektedir. Bulaşık makinesi kanalının dolması ve atık suların geri gelmesi nedeniyle tıkanma açma çalışmasını bizden alabilirsiniz. Bu problem bir anda değil, belli bir zamana yayılarak sıkıntı oluşturmaya başlar, yalnız kusursuz bir temizlik için kesinlikle kırma olmadan basınçlı suların uygulanması ve binanız elveriyorsa tam 20 metre boyunca bu hizmetin uygulanması ile sonuç alabiliriz. Küçükçekmece Tevfikbey tıkanıklık açma yaylı gider içi kameralar kullanarak lavabo açma için cihaz ve makine desteğini bir arada sunmaktadır. Standart bir açıcı değil, farklı maddeler ve boru türleri için en etkili teknikleri kullanırız. Şöyle ki tuvalet içinde kağıt, peçete, ıslak mendil, gazete ve dergi artıklarının kullanılamaz hale getirdiğini düşünelim. Kanallar oldukça dolu ve dışarıdan yani rezervuar veya sifonu çekerek en ufak bir değişim elde edemiyorsunuz. O halde robot cihazın hortum çaplarına yakın olan koluna bir atık delici başlık ilave ederiz. Elektrik enerjisi ile o başlık dönmeye ve ilerlemeye başlar. Bu esnada karşısına ne çıkarsa çıksın belli bir kuvvet uygulayarak ve kumandanın personelimizde olduğu bu operasyon içerisinde en iyimser olarak yarım ve bir saat içerisinde, en fazla 2-4 saat (rögar tıkanması) problemi aşmanızda yardımcı olabilir

Küçükçekmece Tevfikbey tıkanıklık açma ile metal borulardaki paslanmış bölgelerin kırılmadan termal cihazlar ile bulma işlemlerini uyguluyoruz. Ayrıca pimaş açma alanında ne kadar hat, boru varsa hepsinin içerisine cihazlarımız ile bakarak net anlamda sonuçlar üretiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55