Üsküdar Ferah Tıkanıklık Açma

Üsküdar Ferah tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji cihazlarımızla kırmadan ve dökmeden tuvalet açma ve tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine servisimiz bulunmaktadır.

Ferah Tıkanma Açma

Üsküdar Ferah tıkanıklık açma tesisat firması ile klozetin kanalındaki pislikleri kanalizasyon hattına göndermek, kırmadan gider plastiği içindeki atıkları özenli ve dikkatli olarak temizleme işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Yalnızca tuvalet olarak değil, lavabosundan, logar kanalında temizlik, banyo giderine bakım yapılması işleminden farklı sıhhi kanalları için temizleme işlemlerini uygulamaktayız. Üsküdar Ferah tıkanıklık açma su tesisat gideri içindeki pisliklerin apartman kanalizasyona gönderilmesi için ilgili hattın içinden başlayarak ilerleyen cihaz kolu kullanıyoruz. Karşımızda tek yönlü ve sabit gider çapı olan borular var. Sifonun veya rezervuar suyunun geri gelmesine neden, sebep olan tıkanmalardır. Su döküldüğü zaman nereden geçiyorsa robot aygıttaki helezon yay da oradan ilerler. İçteki kirli tabakaya baskı yaparken gideri içten kırmadan atıkları temizleme işlemlerinin uygulanmasıdır. Elbette emin olmak gerekir ve gerek ilgili ünite gerekse kamera ünitesi için 30 metreyi aşkın uzatma sistemimiz vardır. Güç de bu tek kablo ile iletilir. Döndürülecek olan helezon yay atıkları hızlıca parçalar. İlerlettiğinden ve kenarlarda bırakmadığından dolayı iç kanaldaki yıpranmaları ortadan kaldırır ve kanalizasyondaki atık doluluk oranını oldukça düşürür. Bu atıklar ile lağım hatlarına gönderilir. Zaten özel kameralar ile sonrasına dair eksik türde yapılan işlem varsa onların da düzeltilmesi, tamamen iç boru düzeneğinin temiz hale gelmesini sağlamaktayız. Yani tüm kontroller kamera ile bakılarak yapılmaktadır.

Üsküdar Ferah tıkanıklık açma 2016 model tuvalet kanalı temizleme cihazı her gün tıkalı kalan tuvalet gibi sorunları unutabilirsiniz. Evi satmadan önce lağım, sıhhi kanallarına bakım yapma ve temizleme gibi amaçlarınız varsa da bu yöntemi mutlaka öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55