esenler robotla tıkanıklık açan servis

Esenler robotla tıkanıklık açan servis olarak lavabo ve tuvalet borularında meydana gelen tıkanmaları açmak için kırmadan tıkanıklık açma hizmeti sunuyoruz. Mutfak, banyo ve tuvaletin kirli su giderleri zamanla çeşitli sebeplerden dolayı tıkanmakta, tıkanan giderler kötü koku yaymakta ve biriken kirlerden kaynaklı mikroplar tehdit oluşturmaktadır. Tıkalı gider açma teknikleri ile bu sıkıntının giderilmesi gerekir. Yemek artıkları, uzun süre kullanımdan kaynaklanan kalıntı birikmeleri, dökülen yağların borularda birikmesi, inşaat halindeyken borularda kalan harç kalıntıları veya hasar gören borular, atılan temizlik bez parçaları, erimeyen peçeteler, tıraşlardan sonra biriken kıllar, farkında olmadan atılan maddeler tıkanıklık oluşturmaktadır. Lavabo tıkanmalarında kişilerin kendi uygulayabileceği az da olsa yöntem vardır ama tuvalet giderlerinin bina içerisindeki kirli su hattında tıkanıklık olursa tıkanıklığın çözülmesi için uzman kişiler tarafından özel makinelerin kullanılması gerekir.

Esenler Robotla Tıkanıklık Açıcı Tesisatçı

Esenler robotla tıkanıklık açan servis olarak reaksiyon sırasında yüksek ısı ve asit ortaya çıkıp borulara da zarar verdiğinden ve tıkanıklığa anlık çözüm olsa da sonrasında tekrar tıkanıklığa da sebep olduğundan dolayı lavabo açıcı kimyasal ürünler kullanılıp kullanılmaması konusunda tartışmalar olsa da birçok ev hanımının kullandığı bir yöntemdir. Tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılabilecek doğal yöntemler ise şunlardır; lavabonun süzgecine bir su bardağı karbonatı döküp üzerine aynı miktarda olan bir su bardağı sirke dökülür, iki madde tepkimeye girip kalıntıları parçalamaktadır, üzerine de kaynar su dökülerek lavabonun tıkanıklığı giderilebilir. Yine aynı yöntemle karbonat yerine kullanılan sirke ve tuz ile uygulanabilir ki bu yöntem de basit tıkanmaları açmaya yaramaktadır. Ama bunları kullanmak yerine profesyonel destek almanızda her zaman fayda bulunmaktadır.

Esenler robotla tıkanıklık açan servis bu tür yöntemler ile basit tıkanıklıklar açılabildiği halde gider hatlarında meydana gelen büyük tıkanmalar için özel cihazla tıkanıklık açma teknikleri kullanılmalıdır. Mutfak, banyo, tuvalet gider hatlarındaki bütün tıkanıklığı gidermek için uzman bir yardım almak gerekir. Gider açma makineler ile kısa sürede ve kesin çözüme ulaşmak mümkün olmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55