Sultanbeyli Akşemsettin Tıkanıklık Açma

Sultanbeyli Akşemsettin tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden tuvalet açma ve lavabo açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Akşemsettin  Tıkanma Açma

Sultanbeyli Akşemsettin tıkanıklık açma kılavuz teli ile değil robot cihaz ile tıkanma açma işlemleri yapmaktadır. Kova dolusu suyun tuvalete döküldükten sonra tuvaletin açılmaması durumlarındaki ana sorunun kanaldaki maddeler olduğunun farkındayız. En mükemmel sonuç için ise sistemde ne kadar atık varsa özel metotlar ile hareket ettirilmesini amaçlıyoruz. Sultanbeyli Akşemsettin tıkanıklık açma yüksek çözünürlük içeren kameralar kullanmaktadır. Kablodan biraz daha kalın olması ve 20 metre desteğinin olması ile pimaş açma işleminde kamera ile atık kanala bakılarak temizlenmesinden yanayız. Kırmadan klozetteki tıkanmayı açmak için helezon yay (bahçe hortumundan biraz daha kalın) mekanik aparatı cihaza takarız. Cihaz ile yavaşça bu yayın alınarak kanala gönderilmesi işlemi yapılmaktadır. Titreşim verilerek uygulanmakta olup en ileri safhadaki tuvaletlerdeki yoğun tıkanmaların bile hızlıca giderilmesi için garantili çözümler sunmaktadır. Su borusunda kireç tıkanması, metal boruda paslanma oluşması, petekleri tıkayan kireç, pas gibi maddelerin temizlenmesi, bulanık ve kirli akan batarya ve musluktaki su için tesisat çalışmaları ve daha nice iş planlarımız ile sizlere destek olmaktayız.

Sultanbeyli Akşemsettin tıkanıklık açma ile özel solüsyonlar ile peteklerde etkili temizleme işlemleri sunmaktayız. Birkaç saat içinde ne kadar peteğin kirli içinde kalmasını sağlayan madde varsa cihaz ile alabilir ve tüm bakımlarını yapabiliriz. Lavaboda gider açma için kullanılan su basma ekipmanı veya tuvalet örneğinde verdiğimiz mekanizma ile gerçekten alabileceğiniz en üst düzey teknik servis çalışmalarını bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55