demirkapı tıkanıklık açma

Demirkapı tıkanıklık açma firması olarak gidere yabancı artıkların atılması sebebiyle tıkanan boruları açmak için makineli tıkanıklık açma servisi sunmaktayız. Tıkanıklıklar boru geçen çoğu yerde meydana gelebilir. Bu tür boru yerlerinde tıkanma olup olmaması sizin elinizdedir. Tuvalet, lavabo veya banyo borusu olsun hiç fark etmez, içlerine atacağınız yapancı artıklar direk boruyu tıkayacaktır. Buraya atacağınız cisimlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunları kanala atmak yerine çöpe atmanız hep sizler için hem de borular için daha sağlıklı olacaktır. Eğer ki attınız ve boru tıkandıysa peki bundan sonra ne yapmanız gereklidir? Yapmanız gereken tek şey evde tadilat çıkarmadan tıkanıklık sorununu çözen bir profesyonel makineli firma çağırmanız olacaktır.

Demirkapı Lavabo Açma

Bağcılar Demirkapı tıkanıklık açma profesyonel kameralı gider açma hizmeti veren firmayız. Tıkanıklık açma açısından bazı adımlarımız bulunmaktadır. Örneğin kanal açma kimyasalı kullanmadan atıkları ve yabancı nesneleri suyun çok bulanık olmaması şartıyla kamerayla bulunmasını yaparız. Atık biriktiren katmanları cihazdan gönderilen çelik yay parçalamaya başlar. Yapışmış ve çamur kıvamında olan güçlü nesnelerin ufalanması ve özellikle kanalizasyona geçiş katmanındaki o tıkanıklık açıldığı anda kanalizasyon sistemine atıklar daha rahat geçecektir. Makineler her zaman kimyasallardan daha etkilidir. Çünkü atığın ufalanmasını ve gittiğini kamerayla görebiliriz. Diğer türlü kimyasallar atığı eritirken borulara zarar verme ihtimali çok yüksektir. Sizlerde risksiz pimaş açma işlemleri sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Demirkapı tıkanıklık açma işleminde tıkanma sebebinin tam olarak belirlenmesinden sonra çözüm için uygun makine kullanımına geçmekteyiz. Ucunda sivri ve keskin bir bıçağın bulunduğu cihazımız tıkanıklıkların etkili olarak giderilmesini sağlamaktadır. Bu makine sayesinde bütün tıkanıklıklar hızlı bir şekilde açılmaktadır. Kamera ile yapılan analizden sonra tuvalete veya lavabonun içine gönderilmekte ve tıkanıklığa neden olan cisimleri parçalamaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55