Kuruçeşme Tıkanıklık Açma

Kuruçeşme tıkanıklık açma tesisat firmamızda tuvalet açma , lavabo açma , kanal açma ve gider tıkanıklığı açma 99 TL dir. Tıkanıklık açma İstanbul servisi aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Kırmadan Robotla Hizmet

Kuruçeşme lavabo açan uzmanlarımız aşırı şekilde biriken kirlere yönelik olarak mutlaka dikkatli olmanızı istiyor. Ağırlaşan ve boruya daha fazla yer kaplama noktasına gelen kirler için tek yapılması gereken sıfır hattına yani çok yakın bir yere özel cihazlar ile gelerek o kısımda araştırma ve temizlik yapılma kısmına yaklaşılmasıdır. Bunun için ne tesisatları kırma noktasına gelelim ne de kesinlikle temizlikten taviz vermeyelim şeklinde düşündük ve doğru aletleri, cihazları seçerek güzel bir kombin yaparak işlemlerimize devam ettiriyoruz. Kuruçeşme tıkanıklık açma olarak mutlaka sadece konuya gider boruları olarak bakmanızı önermiyoruz. Borulardan gelen sızıntılar yani atık suların gerek koku gerekse madde olarak yol almasını sağlayabilecek olan kıvılcım yerlerden beton aralılarını da kullanarak maalesef duvarları bile kirletme noktasına gelebileceği açıktır. Lavabodan yoğun şekilde sıvı kaçaklar olduğu için tuvaletlere göre daha hızlı yol alabileceği açıktır. Bunun asıl nedeni ise boruların durduk yere sızıntılar oluşturması değildir. Atık maddeler zamanla bazı ürünlerle etkileşim içerisine girerek maalesef contalar, birleşim alanları gibi hayati öneme sahip olan su tutma, hapsetme özelliğine sahip olan kısımlarda sorun oluşturmasıdır. Sızıntılar ve atıkları bulma aşaması bizim için genelde ilk birkaç metre gibi alanlarda oluşabileceğinden birkaç dakika diyebiliriz ve onarımı da yine özel elektronik cihazlar ile gider içlerinden tamamlamaktayız.

Kuruçeşme tuvalet açan , lavabo açan , tıkanıklık açan tesisatçı için bizi tercih edebilirsiniz.Kuruçeşme tıkanıklık açma hizmetleri boruları açmadan, küçük bir çatlak oluşturarak içine girmeden, sadece hazır gider içlerine yönelik yolları kullanarak çalışmaları sürdürmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55