İstiklal Mahallesi Tıkanıklık Açma

Ümraniye İstiklal mahallesi tıkanıklık açma tesisat firmamızda robot makine sistemleri ile tuvalet açma , lavabo açma ve kanal açma hizmeti verilmektedir. Tıkanıklık açma İstanbul firmamız aynı gün içinde İstiklal mahallesinde hizmet vermektedir.

Kırmadan Makine ile Açıyoruz

İstiklal mahallesi tıkanıklık açma kuruluşumuzca apartman için dikey vaziyette veya farklı dairelerde ne kadar tuvalet ve lavabo gibi atık hatlar varsa hepsi için incelemeler yapmaya hazırız. Bazen çocuk bezleri, bazen ürün ambalajları derken maalesef biraz da kullanıcı hatası olmakla birlikte ne kadar 100’lük gibi geniş boru çapları olsa da tıkayabiliyor. Bu tür karşımıza çıkan vakalarda ise teknik kadromuzun kullanımına sunduğumuz özel cihazlarımız ile her zaman elimiz daha güçlü.

İstiklal mahallesi tıkanıklık açma tamircilerimiz ile pet ve çocuk bezleri gibi tek seferli denenebilecek ve çöpe atılması daha isabetli olan ürün kalıntılarının tuvaletlere düşmesini sizler için araştırdık ve yazmak istiyoruz. Bazen AVM tuvaletlerinde çocukların alt bezleri temizlenirken, tuvaletlere gönderilebiliyor ve akabinde eğer alaturka veya klozet olsun gözden kaybolmaya başlamışsa maalesef o boru içinde büyük ihtimal takılı kalacaktır. Çünkü klozetten uzaklaşmasını sağlayan sadece o bölgede aşırı miktarda suyun hareketli hale gelmesidir ve ilerleyen metrelerde çap içindeki suyun hareketsizliği daha ön planda yer aldığı için maalesef takılı kalacaktır. Biz ise o ürünü buluruz ve gerekirse kanca benzeri bir aparat ile yakalayıp geri çekmek, gerekirse biraz daha ilerisinde geniş bir atık borusu varsa su sıkarak uzaklara gitmesini sağlamak gibi iki önemli kriter arasında ekiplerimiz en makul olanı hızlıca seçeceklerdir.

İstiklal mahallesi tıkanıklık açma işlemlerimiz ve özellikle robot teknolojimiz varken kırma dökme gibi olasılıklar ortada yer almıyorken mutlaka tesisatlarınıza güzel bir bakımı firmamız aracılığı ile yaptırın.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55