Feneryolu Tıkanıklık Açma

Feneryolu tıkanıklık açma firması olarak kırmadan robot makine sistemleri ile tuvalet açma , lavabo açma ve kanal açma hizmetleri verilemektedir. Tıkanıklık açma İstanbul firmamız kamera sistemleri ve yaylı robotlar kullanarak aynı günde hizmet vermektedir.

Kadıköy Feneryolu Tıkanıklık Açıcı

Feneryolu tıkanıklık açan tesisatçı olarak her zaman en yüksek öncelik veya en çok bizden istenen yardım tuvalet ve lavabolardır. Ağırlıklı olarak tuvalettir çünkü banyo ve lavabo giderlerine göre daha geniş yani elek gibi kısım yoktur. 100’lük bir çap içerisine o kısma ne düşürürsünüz kolaylıkla geri çıkartmanız son derece zor olacaktır. Fakat size farklı bir metodumuzu ve akabinde tıkanıklık açma mevzusunda neler yapabileceğimizi anlatmak istiyoruz. Feneryolu tıkanıklık açma servisimize arama yapmanız ile birlikte arıza kaydı oluşturulması ve 20 dakika gibi çok kısa bir zaman içinde evinize gelmeyi amaçlıyoruz. Amacımız tabi ki mevcut atıkları tuvaletin başlangıç noktasından itibaren ne kadar uzakta olursa olsun o atıkları bularak uzaklaştırmak, onları parçalamak ve tazyikli su veya kanal açıcı gibi sistemler kullanılarak tamamen açılması üzerine olacaktır. Bazen ise tuvaletin içine düşürülen küpeler, yüzük ve belki saat bile geri çıkarılmak istenebilir ve bu durum için de bizleri arayabilirsiniz. Özellikle spiral başlık kısmının cihazımıza takarak elbette kamerayı da aktif ederek arayış içerisine girebiliriz. Eğer 30 metreden daha az bir yol kat etmişse onu çıkartmak için spiral başlık tek başına yeterli olacaktır. Yani evinizde tadilat ihtiyacı ortaya çıkmayacaktır. Ayrıca ne kadar atık madde varsa yani tuvaletinizi kullanma konusunda sıkıntı yaşamasını sağlayacak unsurları ortadan kaldırmak ve bunu kalıcı olarak ortaya dökebilecek ender firmalardan bir tanesiyiz.

Feneryolu tıkanıklık açma sizlere her zaman garantili olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Artık yalnız değilsiniz ve sorunlu bölgeleri geçici olarak değil tam istediğiniz gibi temizlemek istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55