Esenkent Tıkanıklık Açma

Esenkent tıkanıklık açma firmamızda kullanılan robotlar sayesinde tuvalet açma , lavabo açma sorunlarından kurtuluyorsunuz. En ekonomik fiyatlarla hizmet veren tıkanıklık açma İstanbul firmamız aynı gün içinde servis sağlamaktadır.

Ümraniye Esenkent Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Esenkent tıkanıklık açma kuruluşumuzca garantili şekilde karton ve kağıt gibi ürünlerin türevlerinden sırf atıkların yoğunlaşarak kaldığı durumlara kadar hepsi için tam bir çözüm içerisinde işlemlerimiz devam ediyor. Esenkent tıkalı tuvalet açma olarak yabancı cisim arama kesinlikle bizler için çok zor bir işlem değildir. Fakat siz her tuvalet veya lavabo tıkandığında kesinlikle 10-20 litre kadar sıcak yani kaynar suyu tıkalı hatlara dökerek hata yapmamalısınız. Özellikle lavabo için bunu yapmak aşırı sıcak suyun iletilmesi sırasında ilk başta evye altındaki plastik borunun erimesi ile sonuçlanabilir. Genelde yapılan bir hatada evyeyi açarak içindeki boruyu kontrol etmektir. Eğer dikkatlice çıkartmaz ve çok sıkmadan hafif aralık bırakarak yerine tekrar sorunsuz şekilde takmazsanız o aparat da zamanla bozulmalar oluşması bir ihtimaldir. Daha çok oluşan vakalar genelde duvar içlerindeki maddelerle alakalıdır ve bunlar içinde bazen askı teli açılarak gerek tuvalet gerekse lavabo giderleri için denemeler yapan müşterilerimiz olabilmektedir. Elbette biz asla bunları önermiyoruz ve bizim tekniğimiz metal içerikli cisimlerle değil robot cihaz ile kanallarda ne kadar oluşum varsa hepsini içine dahil ederek 10’larca santim uzağa gönderecek şekilde hamle yapmaktır ve kameralı sistemleri kullanmanın her zaman faydasını görmekteyiz.

Esenkent tıkanıklık açma hizmetleri varken sizde işçilik ve parça garantisi içerisinde bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ofis, bina, AVM, otel, hastane ve diğer yapılarla alakalı tıkanıklıklarda uzman olan kadromuzu bugün hemen adresinize gönderebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55