Akatlar Tıkanıklık Açma

Akatlar tıkanıklık açma servisi olarak tuvalet açma , lavabo açma , kanal açma ve gider tıkanıklığı açma konularında hizmetinizdeyiz. Tıkanıklık açma İstanbul firmamız aynı gün içinde ev ve iş yerline hizmet vermektedir.

Tuvaletten su geri geliyor ise tıkanıklık olup,uzman firmadan yardım alarak tuvalet tıkanıklığını açtırmanız gerekmektedir. Akatlar lavabo açan tesisatçı ile tıkanıklık problemlerinin üstesinden kırmadan boruları yerinden sökmeden gelebilirsiniz.

Pimaş boru tıkanması, rögar tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı ,giderlerin tıkanması herkes için korkulu bir rüya olabilir. Genellikle eskiden yapıldığı gibi fayanslarının kırılacağı düşünen kişiler, tıkanıklık sorunundan çekinirler. Ancak yeni yöntemler sayesinde kırmadan tuvalet tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz. Kurumsal tesisat firmaları kameralı cihazla, robotla ve deneyimli ustalarıyla tıkanıklık sorunlarınıza kolay çözümler sunar. Tuvalet tıkanıklığını açmak için ustalar kameralı cihazla pimaş boru içi görüntüleme yaparlar. Bu sayede tuvalet tıkanıklığını kolayca tespit ederler. Ustalar bundan sonra tuvalet tıkanıklık açma makinesini kullanırlar. Robot denilen bu cihaz sayesinde tıkalı gider içindeki yabancı madde en kolay şekilde, kırmadan dışarıya çıkarılır. Evinizde ustalar gittikten sonra tadilat yapacağım diye düşünmezsiniz Akatlar tuvalet açan tesisatçı ile aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Akatlar Tıkanıklık Açma servisi

Tuvalette dökülen suların geri gelmesi sizleri fazla düşündürmesin. Bir an evvel konusunda uzman bir firmadan yardım almalısınız. Kullanılamaz hale gelmiş olan tıkanmış tuvaletlerde dökülen sular geri gelir. Giderlerin acilen açılması gerekmektedir. Akatlar tıkanıklık açan tesisatçı ile atık su giderlerini kırmadan açıyoruz.

akatlar tıkalı boru açmaTuvaletlerde giderlerde olan tıkanıklık sorunlarında, firmalar farklı yöntemler kullanarak tıkanıklığı rahatlıkla çözerler. Uygulanan yöntemlerden biri tuvalet borusuna sıkıştırılan basınçlı suyun tazyikli bir şekilde içeriye verilip, tuvalet tıkanıklığının giderilmesidir. Bu yöntem sadece tıkanıklığın sebebine bağlı olarak kullanılabilir. Tıkanıklık sert maddelerden kaynaklanırsa, tazyikli suyun geriye tepmesi olabilir. Bu durumda evinizin kirlenecek ve moralinizin bozulacaktır. Tuvalet tıkanıklığından su geri geliyorsa, tıkanıklığın sebebi sert maddeler inşaat artıkları, kaya parçaları, çimento kalıntıları gibi şeyler olabilir. Bu tuvalet tıkanıklığını tazyikli suyla çözmeniz zordur. Akatlar mutfak gideri açma hizmeti mahalledeki tesisatçıdan alınırsa gider borusunun bulunduğu yerin kırılması gerekiyor. Çünkü giderdeki tıkalı bölgenin çıplak gözle tespit edilmesi imkansız. Oysa gelişmiş teknolojilerle hizmet veren firmalar mutfak gideri açma işlemini kırmadan gerçekleştiriyor. Görüntüleme cihazları ile mutfak giderlerindeki tıkalı bölgeyi tespit eden uzman ekipler, öncelikle tıkanıklığın nedenini anlıyor. Sonrasında da özel açma makineleri aracılığı ile tıkalı bölgenin açma işlemini gerçekleştiriyor. Bazen giderlerin tıkanma sorunları tesisatın yanlış döşenmesinden de kaynaklanabiliyor. Kimi tesisatçılar işi çabuk bitirebilmek için iki adet doksan derecelik dirseği art arda bağlayabiliyor. Bu durumda da tıkanıklığın olmaması imkansız hale geliyor. Böyle bir durum söz konusu olduğunda dirseklerden birinin değiştirilerek tesisatın yenilenmesi gerekebiliyor. Akatlar mutfak açma yöntemleri birbirinden farklı oluyor. Çeşitli nedenlerle tıkanmış olan gider pompa yardımı ile açılabiliyor. Ancak bu işlem geçici çözümler üretiyor. Çünkü pompa gider içindeki yabancı maddeyi daha ileri itebiliyor. Bu durumda da tesisatın başka bir bölümünde tıkanma sorunu meydana gelebiliyor. Çeşitli kimyasallar da tıkalı gideri açmak için kullanılabiliyor ama bu kimyasallar da gideri içinde kalan katı cisimleri parçalayamıyor. Sonuçta bu da bir çözüm yolu olamayabiliyor. Ayrıca mutfak borusunda yeterli eğim yoksa, borunun içine aşırı yağlı su gönderilmişse, gidere bulaşık ya da çamaşır makinesi bağlı ise yine tıkanma sorunu oluşabiliyor. Özellikle çamaşır makinesinin mutfak giderine bağlı olması durumunda çamaşırlardaki tüyler giderin dirseğinde topak halinde birikebiliyor. Bulaşık makinesi bağlı ise de yağlar katı bir bölüm oluşturabiliyor. Ayrıca siz çok dikkatli davransanız bile gider bir komşu ile ortak kullanılıyorsa, onun yaptığı yanlış uygulamalar nedeni ile tıkanmalar meydana gelebiliyor. Böyle bir durumla karşılaşıldığında uzman kuruluşlardan destek istemeniz tavsiye ediliyor.

Tıkanıklık sebebi bazen tamamen yanlış yapılan tuvalet işçiliğinden kaynaklanabilir. İnşaat sırasında fazla miktarda ve mehil verilmeden kullanılmış olan dirsek nedeniyle, artıklar kendine yol bulamaz ve tuvalet giderlerinde tıkanıklık problemi yaşanır. Burada kamera sistemi ile tıkanıklık tespit edilir ve kanal açma makinesiyle tuvaletinizde borulara zarar vermeden, kırmadan meydana gelen tıkanıklık açılır. Tuvaletten su geri geliyor gibi bir sorununuz varsa, uzman bir firmadan yardım alınız. Tuvalet giderlerine dökülen suların geri gelmesi sizleri olumsuz etkilemesin. Yaşamımızda önemli bir yere sahip olan tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıklar acil olarak giderilmelidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55