Ademyavuz Tıkanıklık Açma

Ademyavuz tıkanıklık açma tesisat firmasında yaylı robot cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma ve gider tıkanması açma hizmetleri verilmetedir. Tıkanıklık açma İstanbul firması Ümraniye şubesini araarak sadece 49 TL servis ücreti ile hizmet alabilirsiniz.

Ademyavuz Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Ümraniye Ademyavuz tıkanıklık açma ekibi kokunun oranlarının aşırı arttığı durumları inceleme ve problemi anlamda uzman bir kadroya sahiptir. Bir borudaki dirsek veya yutak bölgesi, dar ağızlı ve içine atık düşüp orada durması tıkanmayı oluşturucu etkiyi oluşturabilen herhangi bir sebep tuvalet açma ekiplerimiz tarafından araştırılacak bir konudur. Söz konusu gider içlerinde en olmadık alanlarda en hızlı olarak sıkıntıya veya kırılmaya maruz kalmadan inceleme ve pisliklerden arındırma işlemini sizlere sunmamızdır. Ademyavuz tıkanıklık açma yetersiz işçilikten daha fazlasını sunma amacında yer alır. Örneğin banyoyu haftada 2-3 kere yıkanmak için kullanıyor olsanız bile neden ikide bir tıkandığını merak edersiniz. Biz yapılan birkaç hatayı ve tekniklerimizi anlatalım. Evdeki temizlik suları kovalardaki biriken o haznedeki birikintileri belki döküyor olabilirsiniz. Kullanılan sabunlardaki kalıntılar gider içine düşmüş ve orada kalmış olabilir. Çok sayıda saç artıkları orada sıkışmış olabilir. Kısacası bir giderin kirliliğini belki de süzgecindeki takılanlar ile bir miktar anlarsınız. Bizler gider açma için o süzgeci kaldırır, içine minik bir hortumu andıran cihazı gönderir ve tam atığı görebilecek bir konuma geldiğinde orada basınçlı su sıkarız. Uzağa gidecek ve çok geçmeden birkaç metre hareketi sağlayacağız. Zaten bu aşamadan sonra problem kendiliğinden geçecektir.

Ademyavuz tıkanıklık açma ile montajı hatalı yapılan ve sıkışmaya meyilli boru içlerine dair hatalar bulunabilir. Tuvalet tıkanma açma işlemleri sıklıkla yapılmakta ve memnun olacağınız sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55